На Кіровоградщині поліцейські та працівники екоінспекції викрили особу у незаконному вилові риби на майже 200 тисяч гривень.
Про це повідомляє поліція області, передає OSR.
Правопорушення виявили співробітники відділення поліції № 1 (м. Світловодськ) спільно з представниками Державної екологічної інспекції Придніпровського округу під час відпрацювання узбережжя Кам’янського водосховища річки Дніпро.
«На місці події правоохоронці вилучили шість сіток, гумовий човен та більше ста штук риби різних видів – плоскирка, судак, плітка, карась, синець, окунь, лящ, сазан та чехоня.
Правопорушником виявився місцевий 37-річний житель. Протиправними діями особи державі завдано збитків на суму близько 200 тисяч гривень», – повідомив начальник відділу поліції № 1 (м. Світловодськ) Андрій Гулий.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.


