Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
На Кіровоградщині виявили та вилучили нарковмісні рослини на суму три мільйони гривень

На Кіровоградщині виявили та вилучили нарковмісні рослини на суму три мільйони гривень

Раніше судимий житель Новомиргородської громади вирощував канабіс на території власного домоволодіння у спеціально обладнаних теплицях. Дах будинку використовував як сушильню, а гараж – для подрібнення та фасування канабісу, який у подальшому збував.

Про це повідомляє поліція області, передають новини Кіровоградщини.

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили нарковмісні рослини і 60 кг готової до збуту продукції на суму у майже три мільйони гривень.

Обвинувальний акт стосовно особи за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) скеровано до суду.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Новини партнерів