В Олександрії Кіровоградської області 6 грудня відбувся жіночий благодійний автопробіг «Дякуємо ЗСУ!».
Про це повідомили у Олександрійській міській раді, передають новини Кіровоградщини.
У місті відбувся благодійний автопробіг, метою якого було зібрати кошти на придбання автомобіля для підрозділу Сил спеціальних операцій. У заході взяли участь 28 жінок, які об’єднали зусилля заради допомоги українським захисникам.
Колона автівок, прикрашених прапорами України, проїхала центральними вулицями міста — Поштовою, Діброви, Бульварною, а також проспектом Соборним. Під час маршруту учасниці зробили зупинку на військовому кладовищі, щоб вшанувати пам’ять полеглих героїв, які віддали життя за свободу країни.
Завдяки акції вдалося зібрати 33 600 гривень, які будуть спрямовані на забезпечення потреб військових.


