Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині змінились раніше оголошені строки вступної кампанії

20 червня під час апаратної наради голови ОВА директорка департаменту освіти та науки Ельза Лещенко розповіла про етапи вступної кампанії.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Кіровоградської ОВА, передає OSR.

«Міністерство освіти та науки дозволило вишам розпочинати навчання з 1 серпня без студентів першого курсу, саме тому змінились раніше оголошені строки вступної кампанії», – повідомила Ельза Лещенко.

Відтак, процес вступу на бакалаврат складатиметься з таких етапів:

  • реєстрація електронних кабінетів почнеться з 1 липня;
  • з 29.07 – подання заяв до ВНЗ;
  • творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди відбудуться з 1.07 по 18.07,
  • прийом документів закінчується: о 18:00 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів; о 18:00 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту, результатів зовнішнього незалежного оцінювання за 2019-2021 роки, а також творчих конкурсів, які були складені з 1 по 18 липня;
  • оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди з повідомленням про отримання чи неотримання ними права навчатися на бюджетній формі здійснюється не пізніше 12:00 17 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця держзамовлення до 10:00 20 серпня та подати письмову заяву про виключення заяв на інші місця держзамовлення. Зарахування цієї категорії вступників за держзамовленням відбувається не пізніше 15:00 22 серпня, а заяви осіб, зарахованих на інші місця держзамовлення, виключаються впродовж 22 серпня.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі