Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Нападник «Олександрії» розірвав контракт з клубом

Контракт розірваний за згодою сторін

Гравець ФК «Олександрія» Сергій Гринь залишив команду і розірвав контракт.

Про це повідомила пресслужба футбольного клубу, пишуть новини Кіровоградщини.

Сергій почав виступати за ФК «Олександрія» 10 вересня 2021 року. Вперше він вийшов на поле під час ігри з ФК «Інгулець». Спортсмен став автором забитого голу в цій грі.

Гринь в зіграв за ФК «Олександрія» всього 5 матчів і забив лише 1 гол. Ще один матч він провів в Кубку України.

Новини партнерів