Олександрійська, Знам’янська та Великовисківська громади Кіровоградської області повідомили про втрати військовослужбовців.
Жителі громад прощатимуться із захисниками, які віддали життя або померли під час служби.
Олександрійська громада повідомила про загибель двох військових
В Олександрійській громаді повідомили про загибель двох військовослужбовців.
15 травня 2025 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області загинув солдат Владислав Шлома. Захиснику було 30 років.
Також стало відомо про загибель 35-річного солдата Павла Борисова. Він загинув 1 жовтня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу села Олексіївка Сумського району Сумської області.
Інформацію про дату та місце проведення церемонії прощання з військовими громада повідомить додатково.
У Знам’янській громаді повідомили про смерть військовослужбовця
Знам’янська громада повідомила про смерть солдата Сергія Стельмаха.
Військовослужбовець народився у 1975 році. Із червня 2024 року він проходив службу на посаді водія-стрільця у складі 72-ї окремої механізованої бригади.
Сергій Стельмах мав статус учасника бойових дій та ветерана війни. 17 червня 2026 року він помер під час лікування.
У Великовисківській громаді проведуть прощання із захисником
Великовисківська громада повідомила про церемонію прощання з Олександром Сівіріним, яка відбудеться 24 червня 2026 року у селі Мар’янівка.
Перед початком церемонії планують організувати живий коридор на знак поваги до військового. Він проходитиме від в’їзду в село центральною вулицею до Будинку культури.
О 9:40 розпочнеться формування живого коридору, а о 10:00 біля Будинку культури відбудеться церемонія прощання із захисником.
Громади закликають мешканців долучитися до вшанування пам’яті військовослужбовців та підтримати рідних у цей важкий час.


