Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Загиблі воїни / фото ілюстроване istpravda

Нові втрати війни: Кіровоградщина прощається зі своїми захисниками

Олександрійська, Знам’янська та Великовисківська громади Кіровоградської області повідомили про втрати військовослужбовців.

Жителі громад прощатимуться із захисниками, які віддали життя або померли під час служби.

Олександрійська громада повідомила про загибель двох військових

В Олександрійській громаді повідомили про загибель двох військовослужбовців.

15 травня 2025 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області загинув солдат Владислав Шлома. Захиснику було 30 років.

Також стало відомо про загибель 35-річного солдата Павла Борисова. Він загинув 1 жовтня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу села Олексіївка Сумського району Сумської області.

Інформацію про дату та місце проведення церемонії прощання з військовими громада повідомить додатково.

У Знам’янській громаді повідомили про смерть військовослужбовця

Знам’янська громада повідомила про смерть солдата Сергія Стельмаха.

Військовослужбовець народився у 1975 році. Із червня 2024 року він проходив службу на посаді водія-стрільця у складі 72-ї окремої механізованої бригади.

Сергій Стельмах мав статус учасника бойових дій та ветерана війни. 17 червня 2026 року він помер під час лікування.

У Великовисківській громаді проведуть прощання із захисником

Великовисківська громада повідомила про церемонію прощання з Олександром Сівіріним, яка відбудеться 24 червня 2026 року у селі Мар’янівка.

Перед початком церемонії планують організувати живий коридор на знак поваги до військового. Він проходитиме від в’їзду в село центральною вулицею до Будинку культури.

О 9:40 розпочнеться формування живого коридору, а о 10:00 біля Будинку культури відбудеться церемонія прощання із захисником.

Громади закликають мешканців долучитися до вшанування пам’яті військовослужбовців та підтримати рідних у цей важкий час.

Новини партнерів