Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Новий сезон Олександрія розпочне без легіонерів

Новий сезон Олександрія розпочне без легіонерів

Головний тренер “Олександрії” Юрій Гура заявив, що футбольний клуб буде готуватися до нового сезону без легіонерів.

За матеріалами «Спортивна Кровоградщина», передає OSR.

«У нас не буде легіонерів. Ви самі розумієте, що в країні війна. Ви боїтеся сюди приїжджати. Футболісти, які є в Україні, грають у Криму. Ми продовжили контракти з бажаючими. Ми також шукаємо новачків”, – сказав він.

Новини партнерів