Press "Enter" to skip to content

Обшуки і підозри: у «Дніпро-Кіровоград» зганьбились зневажливим ставленням до споживачів

На підприємстві вважають недоцільним забезпечувати 4 міста області водою під час воєнного стану

Ситуація з водопостачанням на Кіровоградщині погіршується з кожним днем, а тариф за водопостачання і водовідведення є одним з найвищих в Україні. Як мінімум три великих міста області залишаються майже без води, а «Дніпро-Кіровоград» продовжує дивувати своїми заявами. Черговий пост в соцмережі радника директора підприємства Сергія Кареліна обурив споживачів.

Про це пише Златопіль, інформують новини Кіровоградщини.

Пан Карелін написав, що споживачі с*ки через те, що люди почали вимагати подати воду і навести лад на підприємстві. При цьому він зазначив, що нібито всі керівники підприємства вже другу добу без сну знаходяться у Світловодську на місці аварії.

Неприємна історія з водопостачанням вже тягнеться не перший тиждень. По всій країні через російські ракетні обстріли пошкоджені об’єкти генерації електроенергії, країна живе графіками відключень електроенергії. У всіх областях нашої країни місцева влада потурбувалась про безперебійне постачання води і інших комунальних послуг навіть в умовах відключення електрики. Для цього були закуплені генератори і встановлені на об’єктах критичної інфраструктури.

В Кіровоградській області підприємство «Дніпро-Кіровоград» живе своїм власним життям. В кінці листопада 2022 року Кропивницький на 4 доби залишився без води. В цей період обласна рада в обличчі депутатів звернулась до керівництва підприємства з вимогою забезпечити потреби людей у воді і водовідведенні в період дії воєнного стану.

На ці вимоги підприємство відреагувало відмовами по всіх депутатських запитах. На «Дніпро-Кіровоград» вважають недоцільним використання генераторів на насосних станціях. Також на підприємстві вигадали необхідність робити проєктну документацію довгий час. Тому автономне живлення для насосних станцій буде встановлене через рік і саме тому є недоцільним бо потім воно вже може не знадобитись. Крім того, на підприємстві вважають, що генератори збільшать вартість послуг водопостачання і самої електроенергії. «В зв’язку із вище зазначеним, ідея організації автономної роботи транзитного трубопроводу була відхилена як така, що буде нереальною та недоцільною в реалізації» – написали на підприємстві.

Замість генераторів і сучасних рішень на підприємстві пропонують забезпечувати водою мешканців Кропивницького, Знам’янки, Світловодська і Олександрії діжками. З цього всього виходить, що під час відключень електроенергії в Дніпро-Кіровоград вважають недоцільним забезпечення водою мешканців 4 міст. Навіть тривала процедура узгодження проєктів і закупівлі генераторів недоцільна і не передбачає встановлення генераторів.

Ситуація досягла апогею, коли з’явилась новина про те, що Служба безпеки України прийшла з обшуками за рішенням суду до офісу Дніпро-Кіровоград. Як виявилось суд надав дозвіл на проведення обшуків і пошук доказів придбання автомобілів бувших у вжитку за завищеними цінами. У приховуванні документів і доказів підозрюють в.о. директора Олександра Пісного та головного бухгалтера підприємства.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі