Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
«Шахеди» / фото bbc

Обстріл Кіровоградщини: пошкоджені будинки

У ніч на 11 січня окупанти завдали удару по Кіровоградській області «шахедами».

Про це повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, передають новини Кіровоградщини.

На Кіровоградщині вночі працювали сили протиповітряної оборони. В Олександрійській громаді було зафіксовано пошкодження вікон та покрівель у приватних будинках мешканців. Також під ударом опинилась лінія електропередач.

РЕМ «Кіровоградобленерго» вже працюють над ліквідаціями наслідків ворожого обстрілу.

На щастя, постраждалих та загиблих немає.

Новини партнерів