У ніч на 11 січня окупанти завдали удару по Кіровоградській області «шахедами».
Про це повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, передають новини Кіровоградщини.
На Кіровоградщині вночі працювали сили протиповітряної оборони. В Олександрійській громаді було зафіксовано пошкодження вікон та покрівель у приватних будинках мешканців. Також під ударом опинилась лінія електропередач.
РЕМ «Кіровоградобленерго» вже працюють над ліквідаціями наслідків ворожого обстрілу.
На щастя, постраждалих та загиблих немає.


