Press "Enter" to skip to content

Особливості сексу в легкових авто

У День святого Валентина (вітаємо всіх католиків і протестантів, у православних 14 лютого – іменини Трифона) більшість людей думають тільки про секс. Валентинки, подаруночки-це все для відводу очей. Тому, не сумніваємося, безліч автомобілів сьогодні стануть місцем пристрасних побачень. Бо секс в автомобілі є невід’ємною частиною життєвого сексуального досвіду і в сучасному світі – один з найпоширеніших видів любові.

В Україні сексом в автомобілі займаються аби як, на голому ентузіазмі. На Заході ж автомобільному сексу присвячені цілі наукові монографії, де детально описано, як, де і чому це робити найзручніше. Наприклад, у Великобританії успішну конкуренцію невинному ще Гаррі Поттеру становить CARma Sutra, 82-сторінкова монографія (з картинками) про правильний і здоровий секс в машинах. Коштує ця безцінна праця сущі копійки-близько 15 доларів, зате надає в розпорядження читача безцінні знання, засновані на досвіді поколінь.

Оскільки деякі наші автовласники є щасливими власниками Land Cruiser, Hummer або навіть “Волги”, то для власників малолітражок проблема Близького взаємовідносини підлог всередині машини найбільш животрепетна. Але вихід з цієї ситуації існує. Точніше, навіть три виходи, точніше, входу.

Інструкція для власників легкових автомобілів

Отже, вас двоє і у вас машина невеликих розмірів. Для початку треба вибрати відповідне відокремлене містечко. Це може бути ліс, парк, безкрає Українське поле, тупикова тиха вулиця в промисловому районі, де немає пішоходів і цікавих міліцейських патрулів. Про водійське сидіння треба забути відразу, якщо ви випадково не заїхали на південний полюс і на найближчі тисячі кілометрів немає нікого крім пінгвінів: мало того, що чийсь зад буде постійно зачіпати за рульову колонку, так ще й справний клаксон буде ритмічно оголошувати округу звуками. А трясеться на пустинній вулиці і безперервно бібікающій автомобіль напевно приверне увагу міліцейського патруля.

Однак переднє сидіння може бути ідеальним місцем для заняття любов’ю, якщо це сидіння пасажирське. Для початку його треба відсунути максимально далеко назад, відкинути спинку крісла на 45 градусів. Незабутні хвилини гарантовані, якщо тільки правильно оберігатися – стежити за тим, щоб дівчина не билася головою об дах автомобіля.

“Вперше я випробував цей спосіб два роки тому зі своєю дружиною, коли ми їхали з ресторану і вона попросила близькості, – пише один з власників MINI в автомобільному журналі. – Вона була в сукні, тому для неї ніяких проблем не виникло. Я ж замість ременя надів штани на підтяжках і це стало сущим пеклом. Далі, однак, все пройшло добре, і цей День святого Валентина назавжди залишився в нашій пам’яті”.

Любителям місіонерської позиції доведеться переміститися на заднє сидіння. Спосіб не дуже зручний для чоловіків зростанням вище метра вісімдесяти – як і в попередньому випадку, можна вдаритися головою.

Третій спосіб був випробуваний на Ford Fiesta і тому з великою ймовірністю підійде власникам всіх автомобілів цієї марки. Якщо машина трьохдверна, то передні сидіння відсуваються і відкидаються вперед, що дає величезний простір для маневрів. Чоловік розташовується посеред заднього сидіння, дівчина ставиться на нього і з цього моменту єдина проблема – це її голова. “Цей чудовий спосіб ми випробували кілька років тому, – пише один з власників Ford Fiesta. – Правда, у подружки звело ноги, і ми почали сміятися так, що не змогли рухатися”.

У великих машинах таких проблем немає, а різноманітність варіантів взаєморозташування там практично нескінченно. Однак, як показує практика, власники “вісімок”, Getz, Matiz і навіть “Оки ” можуть бути цілком щасливі в своєму автомобілі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі