Press "Enter" to skip to content

Останні новини про віялові відключення по Україні

Інформація про те, будуть вимикати електроенергію чи ні, весь час змінюється. В умовах війни – це зрозуміло. Потрібно бути гнучкими та вміти швидко пристосовуватися до ситуації, щоб залишатися не зламними. Але щоб мати прийнятний комфорт навіть у важки для держави часи, потрібно весь час відстежувати останні новини. Це допоможе зорієнтуватися у тому, коли займатися побутовими справами, а коли краще їх відкласти, щоб знизити споживання електрики.

Наразі відомо, що по всій Україні можуть запровадити віялові відключення. Але не треба панікувати.

  1. В планах спочатку спробувати заощаджувати витрати за рахунок підприємств.
  2. Населення буде вимикатися не весь час, а тільки за гострої потреби.
  3. Введення такої міри, як вимкнення електроенергії – це не назавжди, а тільки на час, поки запускається система опалення.

У країні йде війна, тому треба спокійно відноситися до подібних мір. І якщо буде потрібно зробити віялові відключення на весь опалювальний сезон, то так тому й бути. А щоб не відчувати скрути, достатньо підійти з розумом до своїх звичок та налаштувати їх на новий лад.

Перш за все це стосується: коли прати та прасувати, користуватися для розігріву їжі мікрохвильовою піччю чи газовою плитою, кожен день пилососити килим чи інколи просто підмести віником. У кожної родини свої звички, що до використання електроприладів та споживання електрики. І всі можуть зменшити навантаження на міську систему, не шляхом відмови від комфорту, а тільки невеличкою зміною свого побуту.

Відключення електроенергії по містах

В офіційних пабліках весь час викладають інформацію про відключення віялові по різних містах. Не має однієї системи для усіх, тому що кожний населений пункт має свої потреби. Наприклад, там, де багато людей виїхало, споживання електроенергії і так на мінімумі. Потрібно знайти своє місто в переліку та підлаштуватися до годин «світла» і «темряви».

Наприклад, що до Харкова, то наразі є рішення, що вимикати будуть тільки підприємства. А от що до Харківської області, то там можливі віялові відключення.

Потрібно взяти до уваги, що вулиці теж не будуть освітленими. Це стосується всієї країни. Тому планувати час потрібно так, щоб не перебувати в дорозі в години вимкнення на районі. Як це організувати, можна узгодити на містах з керівництвом на роботі. Можливо є сенс налаштувати працю вдома, щоб не витрачати дорогоцінний час «світла» на дорогу до офісу.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі