Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Переселенці і мешканці Новоукраїнська вийшли на екологічну толоку

Активісти прибрали сміття і розчистили берег річки

В Новоукраїнській громаді на Кіровоградщині провели екологічну толоку, під час якої зібрали і вивезли купи сміття з берега річки Чорний Ташлик.

Про це повідомляє громада, пишуть новини Кіровоградщини.

Активні переселенці і місцеві мешканці вийшли на прибирання берегу річки в районі старого Варшавського млина і містка закоханих. Вони збирали сміття, яке залишили недобросовісні відпочивальники. Також активісти прибрали зарості чагарника і дерев на березі.

Новини партнерів