Press "Enter" to skip to content

Переваги каркасного будівництва для швидкого встановлення будинку

Швидкомонтовані модульні будинки – це сучасна, практична та економна альтернатива цегляним спорудам. Робляться вони з СІП панелей за канадською технологією. Витримують кліматичні навантаження України, встановлюються за місяць-два, коштують порівняно дешево.

Як замовити дім по канадській технології, та в чому його плюси, вказано на сайті https://artmetall.ua/frame-house.html. І перш ніж відноситися скептично до самої ідеї будівництва з СІП панелей, треба згадати один факт.

  • Канада – це північна країна. Стовпчик термометру взимку може опускатися до -40 °C, а рівень снігу в залежності від регіону 25-610 см. Вологість теж висока, особливо на півдні Канади влітку. Тому всі будівельні технології розраховані на те, щоб зберігати тепло в оселі в холодний період, та сухість і прохолоду в місяці спеки. 

Будинок по канадській технології від Артметал Україна схожий не термос. При цьому дуже швидко возводиться та забезпечує сім’ю житлом строком більше ніж на 50 років. Саме стільки служить SIP матеріал без додаткового спеціалізованого догляду. Тобто, якщо відноситися уважно до будівлі, строк експлуатації значно подовжується.

А тепер, увага! Будівля з керамічної цегли може служити 35, 50, 75 років (залежить від обраної марки). Виходить, якщо обирати між будинком з керамічної цегли та канадських СІП панелей, то останні дадуть більше переваг за швидкістю возведення, ціною та умовами для проживання. 

Переваги каркасного будівництва для швидкого встановлення будинку

Етапи будівництва з SIP панелей

Дім з СІП панелей возводиться швидко. На двоповерховий треба 1-2 місяці, в залежності від складності проекту. А для одноповерхового значно менше. І це з урахуванням всіх робіт:

  • складання креслень;
  • розчищення території;
  • встановлення фундаменту та каркасу;
  • закріплення стін та перекриттів;
  • оздоблення фасаду;
  • монтаж внутрішніх комунікацій тощо.

Якщо звернутися до компанії Artmetall, то всі етапи будівництва будуть вирішені без затримок. Замовляючи возведення будівлі у офіційного виробника швидкомонтованих модульних споруд, можна взагалі ні за що не турбуватися та отримати дім під ключ.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі