Під час чергового обміну військовополоненими між Україною та Росією додому повернувся військовий із Новомиргорода Кіровоградської області Ігор Полуєв.
Інформацію про звільнення захисника підтвердив міський голова Новомиргорода Ігор Забажан, передають новини Кіровоградщини.
Відомо, що Ігорю Полуєву 33 роки. Ще у 2015-2016 роках він брав участь у бойових діях у зоні АТО. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік знову став на захист України. Військовий виконував бойові завдання на Херсонському та Донецькому напрямках, воював у районі Бахмута і Часового Яру.
Згодом захисник опинився на Куп’янському напрямку, де потрапив у полон. За словами його брата Руслана, Ігор намагався допомогти побратимам, які опинилися в оточенні, однак дорогою до позицій його затримали російські військові.
У полон захисник потрапив 25 січня 2024 року. Через кілька місяців родина отримала офіційне підтвердження про його перебування в неволі. За цей час Ігоря утримували в різних місцях на території Росії, зокрема у Бєлгородській області та колонії №7 у Володимирській області.
Рідні військового регулярно приїжджали на обміни полоненими, сподіваючись отримати хоча б якусь інформацію про нього. Про звільнення Ігоря родина дізналася дорогою на черговий обмін.
Згодом рідним зателефонували та офіційно підтвердили повернення захисника. Уже невдовзі сам військовий вийшов на зв’язок із матір’ю та повідомив, що перебуває в Україні.
Ігор Полуєв служить у складі 57-ї бригади, є командиром другої механізованої роти та має звання капітана. За службу захисник отримав три державні нагороди, серед яких відзнака «За мужність».
Після повернення військових направили до медичних закладів для проходження реабілітації та відновлення.


