Press "Enter" to skip to content

Повне місячне затемнення 8 листопада: як уникнути проблем у фатальний час всім знакам зодіаку

Що робити кожному представнику гороскопу, щоб убезпечити себе від неприємностей через найдовше за 18 років астрологічне явище?

Місячне затемнення розпочнеться з 10:00 за київським часом та закінчиться 17:30. Багато жителів нашої країни не побачать затемнення, але це не означає, що астрологічна подія на них не вплине. Ще одна особливість майбутнього явища – це його колір. Уран, який відкине тінь на Місяць, забарвить нічне світило у яскраво-бурому відтінку. Видовище очікується по-справжньому чарівне. До речі, Місяць залишиться червоним ще кілька ночей після 8 листопада.

Насамперед астрологічне подія впливає на нашу підсвідомість, витягуючи першому плані образи, страхи та інший негатив. Ось тут треба виявити обережність. Усі слова, сказані на емоціях, матеріалізуються дуже швидко. Тому слід відкинути негативну оцінку своїх дій, критику на адресу родичів і друзів і тим більше негативні побажання кривдникам.

Загалом цей день рекомендується провести далеко від щоденних справ та міської суєти. Якщо є можливість, то їдьте за місто, також присвятіть час старшим родичам та дітям. Намагайтеся показати себе оточуючим з кращого боку, «задушіть» у глибині своєї душі заздрість, гнів та образи. Ставтеся до дрібних невдач легко, тоді вони не призведуть до серйозніших проблем.

Також не варто списувати здоров’я з рахунків. Як відомо, всі хвороби виникають через нерви, а в період місячного затемнення емоційна нестабільність може накласти свій відбиток. Займіться спортом, тільки робіть ухил у спокійніші види. Іншими словами, заняття боксом краще залишити до добрих часів. Не слід і перенапружуватися, не дивіться на оточуючих, активуйте своє задоволення.

Зважайте й на те, що місячне затемнення закриває коридор затемнень, а з нього потрібно правильно вийти. Ваші дії 8 та 9 листопада зададуть настрій на наступні кілька місяців.

Отже, що ж потрібно зробити насамперед:

  • допомагайте оточуючим і не вимагайте за це винагороди;
  • не заздріть;
  • уникайте конфліктів та не ведіться на провокації;
  • критично ставтеся до будь-якої інформації.

Місячне затемнення може спокушати вас, намагайтеся уникати заборонених любовних зв’язків, вони ніколи не призводили ні до чого доброго, а зараз поготів. Не брешіть, отримане нечесним способом незабаром обернеться справжньою катастрофою.

Для м’якшого виходу з коридору затемнень не можна давати волю емоціям навіть після закінчення місячного затемнення. До 14 листопада будьте максимально спокійні та шукайте гармонію в собі. Настає час для медитацій, афірмацій та інших духовних практик.

Також варто бути обережними із фінансами. До середини місяця не влаштовуйте шопінг з розмахом, намагайтеся якщо не заощаджувати, то витрачати лише ті кошти, без яких ви і так легко обійшлися. Якщо складаєте фінансовий план, то варто трохи посилити контроль за витратами. І останнє: не вихваляйтеся покупками та позачерговими грошовими надходженнями. Цією порадою рекомендуємо користуватися аж до Нового року.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі