До справи підключилися обласна прокуратура та СБУ
Національна поліція Кіровоградської області повідомила про підозру співробітниці закладу вищої освіти регіону, яка за попередньою інформацією привласнила майже 9 мільйонів гривень.
Про це пишуть новини Кіровоградщини з посиланням на пресслужбу Нацполіції області.
В ході розслідування стало відомо, що бухгалтерка одного з вишів привласнила 8,7 мільйонів гривень. Вона протягом 2018-2021 років незаконно нараховувала і виплачувала доплати і премії.
Правоохоронці продовжують слідчі дії за участю управління Служби безпеки України та під керівництвом прокуратури. кримінальне провадження розпочато за ч. 5 ст. 191 Кримiнального кодексу України «Привласнення або розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем». Якщо провина жінки буде доведена в суді, то їй загрожує 7-12 років позбавлення волі.


