Press "Enter" to skip to content

Райкович доручив вирішити долю «Дніпро-Кіровоград»

Голова КОВА провів засідання робочої групи з метою покращення роботи підприємства.

В облраді пройшло чергове засідання, на якому вивчалась робота і результати діяльності керівництва ОКВП «Дніпро – Кіровоград». В складі робочої групи працювали керівники облради, заступники голови КОВА, депутати облради і керівництво комунального підприємства.

Про це повідомив Райкович на своїй сторінці в Facebook, пишуть новини Кіровоградщини.

Керівники ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повинні були підготувати і представити чіткий покроковий план виходу підприємства з кризової ситуації. Райкович відзначив, що у звіті керівника підприємства так і не побачив аргументованих, суттєвих заходів щодо зменшення структури витрат підприємства. Також не було і механізму погашення боргів по кредитах від Світового банку.

Райкович охарактеризував звіт керівника підприємства, як декларативний документ, в якому прописані сподівання на вливання міжнародних донорів. Він також відзначив, що в документі немає конкретних кроків вирішення конкретних проблем і роботі водоводу.

В підсумку Райкович в своєму повідомленні констатував складну фінансову ситуацію на підприємстві в результаті непрофесійного господарювання.

«Складна фінансова ситуація, непрофесійне господарювання, слабкий менеджмент непокоять як ОВА і депкорпус, так і громаду. Департамент житлово – комунального господарства ОВА отримав завдання надати чіткі пропозиції щодо подальшої роботи підприємства» – пише Райкович.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі