Press "Enter" to skip to content

Райкович відзвітував про річні результати діяльності на посаді

Голова КОВА подякував мешканцям за допомогу.

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович прозвітував про результати своєї діяльності на посаді.

Про це повідомили на сайті міськради, пишуть новини Кіровоградщини.

На початку прес-конференції Райкович зазначив, що Кіровоградщина зазнала ракетних ударів ворога, а загальна тривалість повітряних тривог склала 33 дні.

Свій звіт Райкович розпочав з того, що с першого дня масштабного вторгнення головними стали три напрямки роботи – забезпечення фронту, прийом переселенців, а також організація оборони регіону. За цей період було зроблено багато роботи. Райкович подякував військовим, волонтерам і всім мешканцям області.

Голова КОВА розповів, що за минулий рік через Кіровоградщину пройшли транзитом 180 тисяч переселенців – 34 евакуаційних потяги з Донеччини. 92 тисячі переселенців залишились жити в області. Це викликало необхідність організовувати можливість навчання для дітей, нові місця роботи для батьків, житло. Також він відзначив, що з зони бойових дій релокувались на Кіровоградщину багато підприємств. Паралельно з цим йшла підготовка пунктів незламності, укриттів.

Також Райкович подякував аграріям за їх нелегкий труд під час війни. Він зазначив, що в області зібраний рекордний врожай.

Крім того, він зазначив, що знає про критику на свою адресу, про проблеми, які є на даний час. Він вважає, що над цим треба працювати.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі