Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Райкович зустрівся з мером Маріуполя Бойченко

Чиновники обговорили низку проектів для переселенців

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович зустрівся з мером Маріуполя Вадимом Бойченко. В планах реалізувати низку проектів, які повинні полегшити життя маріупольців на Кіровоградщині.

Про це повідомив Райкович на свої сторінках у соцмережах, пишуть новини Кіровоградщини.

Він відзначив, в Кропивницькому вже працює центр «Я Маріуполь». Центр знаходиться у приміщенні ЦНАПу. Тут допомагають маріупольцям, які знайшли прилисток в Кропивницькому.

Райкович розповів, що співпраця з мерією Маріуполя не припиняється. На найближчий час запланована реалізація низки проектів, які повинні полегшити життя переселенців.

 

Новини партнерів