Горіли автомобіль і одноповерховий будинок
За минулу добу пожежно-рятувальна служба Кіровоградської області двічі викликались на гасіння пожеж.
Про це повідомила пресслужба ДСНС в Кіровоградській області, пишуть новини Кіровоградщини.
26 вересня о 12:47 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що біля села Торговиця загорівся автомобіль. О 13:16 вогонь було ліквідовано. На місці працювали бійці 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Новоархангельськ.
О 21:31 мешканці села Вітязівка повідомили про займання в одноповерховому покинутому будинку. Полум’я приборкали бійці 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринець.
В обох випадках ніхто не постраждав. Причини пожеж встановлюються.


