Press "Enter" to skip to content

СБУ повідомила про підозру митрополиту УПЦ (МП) Кіровоградщини

Експертиза довела факт порушення законодавства України

Служба безпеки України повідомила про підозру СБУ повідомила про підозру митрополиту Кіровоградської єпархії УПЦ (МП), який вів підривну діяльність проти України.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ, пишуть новини Кіровоградщини.

Слідчі з’ясували і зібрали беззаперечні докази того, що священнослужитель і колишній керівник Кіровоградської єпархії вів протизаконну колабораційну діяльність. Він був наближеним до патріарха УПЦ (МП) Кирила. Вони разом обговорювали і координували поширення проросійської пропаганди, виправдання російської агресії проти України.

Кіровоградській священнослужитель отримував вказівки з Москви у вигляді циркулярів, а також на особистих зустрічах з Кирилом. Слідчі також встановили, що вірянам роздавали пропагандистську літературу. Все це друкувалось на території росії. В книгах і брошурах ставились під сумнів існування України, як держави, а також вихваляли режим путіна і його прибічників.

Під час обшуків було знайдено велику кількість такої літератури, документів, листів від російських патріарха і його підлеглих. Експертиза була виконана на замовлення СБУ і довела, що діяльність митрополита загрожує державній безпеці України. На основі цих висновків митрополиту було повідомлено про підозру.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі