Press "Enter" to skip to content

Секс іграшки для жінок

Майже кожна жінка час від часу, напевно, чула від подруг чи замислювалася сама, а чи не спробувати секс-іграшку? Для когось це ніби заборонений плід, який манить, для когось – щось нове і цікаве в особистому житті, для когось – вірний спосіб розслабитися і подарувати собі задоволення. У сучасному світі секс іграшки для жінок – це величезний вибір та різноманітність, де можна знайти все, що забажається. Інтимні іграшки для жінок розробляються з урахуванням їхньої анатомії, у різних розмірах, формах та з різних матеріалів. Тому легко можна знайти варіанти для дівчат-початківців, навіть тим, у кого ще не було сексу, для досвідчених жінок, вироби для ніжної і жорсткішої стимуляції. А варіанти інтимних аксесуарів наш секс шоп опише далі.

Види секс іграшок для жінок

Пікантні аксесуари можна розділити за напрямами стимуляції – це кліторальні, вагінальні, анальні, змішаного типу (подвійна/потрійна стимуляція), вібротрусики, інші види для носіння в білизні. Насамперед, варто вирішити, яку саме стимуляцію хочеться отримати.

  • Кліторальна – ідеальна для незайманих і тих, хто не хоче вводити іграшку в тіло, також підійде тим, хто хоче спробувати імітацію оральних пестощів.
  • Вагінальна – для дівчат, яким хочеться внутрішньої стимуляції піхви, точки G.
  • Анальна – для тих, кому цікаво спробувати цей вид стимуляції.
  • Подвійна-потрійна – коли однієї стимуляції мало.
  • Вібротрусики – ідеально для носіння у білизні, коли потрібно паралельно займатися іншими справами.

Що стосується розмірів, початківцям краще вибирати варіанти виробів меншого розміру, якщо це вібратори, фалоімітатори, пробки і подібні іграшки. У разі вагінальних кульок для дівчат-початківців ідеальні навпаки варіанти діаметрів побільше (в районі 3-3.5 см).

Вагінальні кульки та тренування Кегеля

Окрему увагу варто приділити вагінальним кулькам, а також тренажерам Кегеля, які не лише дарують задоволення, зручні у використанні, комфортні та продумані іграшки, але також дозволяють підтримувати вагінальні м’язи, інтимне здоров’я у тонусі. Нерідко використовувати вагінальні кульки рекомендують лікарі жінкам після пологів, щоб швидко та приємно повернути м’язам підтягнутість та еластичність.

Як вибрати кульки новачкам:

  • насамперед, звертайте увагу на діаметр, для дівчат-початківців ідеальний – 3-3.5 см.
  • матеріал – гладкий силікон не викликає подразнення, дозволяє легко вводити іграшку у піхву.
  • Наявність хвостика – щоб легко вийняти виріб.

Досвідчені користувачі можуть звернути увагу на кульки, покриті жорсткішим матеріалом, з ребристою поверхнею, м’якими шипами, зі зміщеним центром тяжіння (так кульки складніше утримувати в тілі, м’язи напружуються сильніше). Металеві іграшки можна перед використанням нагріти або охолодити, щоб отримати більше стимуляції.

Жіночі інтимні іграшки та секс

Багато хто запитує, чи не завадить сексуальному потягу використання інтимних виробів? Відповідаємо – звісно, ​​ні. Секс іграшки можна використовувати натомість або як додаткове джерело задоволення, проте секс з людиною – це секс з людиною, і задоволення від нього не дорівнює задоволенню від інтимного виробу, хоча секс девайс може подарувати справді яскраву насолоду, потужні оргазми. Тому не бійтеся, пробуйте в інтимномі житті все, тому що Ви і Ваше тіло заслуговують на задоволення, а секс іграшки для жінок – це Ваші маленькі помічники, щоб зробити Вам приємно. Більше того, секс іграшки можна використовувати і під час сексу для додаткової стимуляції або ж перед ним для попередніх пестощів. Тому сміливо вибирайте собі ідеального секс компаньйона, який завжди буде готовий Вас порадувати!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі