Press "Enter" to skip to content

Сергій Кузьменко: Не треба боятися ОСББ. Маємо гарні приклади, де люди задоволені тим, що обрали саме цю форму самоврядування – Катеринівська сільська об’єднана територіальна громада

0709160607-300x200-6396606На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час ознайомлення з ОСББ, що діють у селі Катеринівка Кіровоградського району.

На сьогодні у цьому населеному пункті розташовано 14 багатоквартирних будинків, у 10 з яких вже створені ОСББ. Ще у 4 житлових будинках створення об’єднань співвласників житла заплановане на вересень-жовтень цього року.

Охайні, щойно відремонтовані під’їзди багатоповерхівок, утеплені будинки з гарними фасадами, добре облаштовані двори з дитячими та спортивними майданчиками, освітлені вулиці одразу ж справляють враження сучасного європейського містечка.

Варто зазначити, що у Катеринівці мешканці користуються й централізованим водогоном, а тариф на воду для них складає лише 3,33 грн/м3, при нормі у 3,5 м3 на одну особу (11,66 грн/міс.).

Зовнішнє освітлення у Катеринівці також виконане у повному обсязі, що дає можливість освітлювати всі без виключення вулиці села.

Сергій Кузьменко також відвідав ряд соціальних закладів, що успішно функціонують у Катеринівці.

Завдячуючи значній підтримці з боку Кіровоградського рудоуправління та активній позиції місцевих жителів, які беруть участь у соціальному житті свого населеного пункту, у місцевій школі, дитячому садочку та будинку культури проведено ремонти, закуплені нові меблі і сучасне обладнання.

Не обійшлося сьогодні й без подарунків для сільської малечі. Голова облдержадміністрації відвідав місцеву школу, де поспілкувався з маленькими катеринчанами і подарував їм шкільне приладдя та солодощі.

Посилання на першоджерело – http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2016/07091606.html

Tagged будинок культури, дитячий садочок, Зовнішнє освітлення у Катеринівці, Катеринівка, місцева школа, ОСББ, село Катеринівка Кіровоградського району, Сергій Кузьменко. Bookmark the permalink.

Новини партнерів

Коментарі закриті.