Press "Enter" to skip to content

Що не можна ставити на заставку смартфона: цікаві пояснення незрозумілого

Психологи радять замінити фото рідних і близьких на більш нейтральні зображення.

Екран смартфону – завжди яскрава картинка, а у декого це фото рідних людей і навіть самого себе. Однак не всі перелічені зображення підходять для цього. Перед тим, як обрати тему або картинку потрібно знати, що не можна ставити на шпалери смартфона.

Чому не можна ставити фотку на заставку?

Селфі або фото з коханою людиною – не прикраса для вашого телефону. Все через надмірну увагу. Заставку бачать більшість людей, тому не варто вихвалятись міцними стосунками з хлопцем, чоловіком. Оточуючі можуть позаздрити і наврочити.

Також не варто використовувати для заставки фото, на яких людина дивиться прямо в камеру. Вважається, що так можна привернути до себе хвороби і невдачі. Краще заховати в папку фото, на яких ви зображені з негативними емоціями на обличчі. Це також може привернути негатив в життя.

Психологи вважають, що постіне споглядання власних фото аналогічно постійному спогляданню себе в дзеркало. Це може призвести до депресивного стану через дрібні деталі зовнішності, які вам не подобаються. Вони будуть постійно привертати увагу бо ви про них знаєте.

Під заборону потрапили фотографії, на яких зображені діти. Фото родини, коханих людей і дітей краще заховати в фотоархів. Недобрі погляди оточуючих можуть накликати хвороби і біди в життя дітей.

Крім того, є люди, які носять фото близьких в гаманці або під чохлом смартфону. Чому не можна носити фото в чохлі телефону? Вважається, що рідні, зображені на фото, не будуть щасливими від цього.

Що поставити на заставку екрану телефону?

Замість фото екран смартфону можна прикрасити фотографіями або готовими зображеннями квітів, тварин, автомобілів, пейзажів. Обрати можна у спеціальному додатку або зробити фото на камеру телефону. Красивий краєвид з вікна, вулиця рідного міста, перший сніг або перші квіти стануть відмінними замінником фотографій, на яких зберігається енергетика рідних.

Як поставити на заставку телефону картинку? Для цього потрібно вибрати зображення і натиснути кнопку «Застосувати». У списку, що відкрився, потрібно обрати «Застосувати всюди». Так ви отримаєте бажане зображення і в якості фона робочого стола, і на екрані блокування.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі