Press "Enter" to skip to content

Східний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків

Рік Чорного Водяного Кролика змусить представників східного гороскопа підлаштовуватись під характер господаря року. Як складеться життя у найближчі дванадцять місяців біля знаків китайського гороскопу, кому пощастить більше? Секрети майбутньої співпраці та протистояння описали астрологи Пуніт Панді, Віджай Патхак та Дебора Макелрой.

Пацюк

Який гороскоп для Щура на 2023 рік? Цього року їм краще не планувати великих проривів, покупок та серйозних змін у відносинах із партнером. Краще причаїтися та будувати плани. Фінансове становище не погіршиться, а до кінця року можна нагромадити пристойну суму. Досягти успіху допоможе червоний колір в одязі та аксесуарах, а також часте перебування біля води, життя в гармонії з природою, яку любить господар року.

Який гороскоп для Бика на 2023 рік?

На нього чекає спокійніший і плідніший рік, який стане кращим за попередній. Почніть масштабний проект, відкрийте свій бізнес або накопичуйте його відкриття. Відносини з близькими людьми покращаться, ймовірно, поповнення в сім’ї. Не вступайте в конфлікти, щоб Чорний Місяць не узяв гору над внутрішньою гармонією.

У Бика з’явиться додаткове джерело доходу завдяки позитивним аспектам Урана та Юпітеру у знаку Тельця. Не захоплюйтеся алкоголем та солодощами, контролюйте тиск.

Тигр

Тигр добре попрацював у 2022 році, так що може розслабитися та відпочити. Який гороскоп для Тигра на 2023 рік? Його чекають подорожі, відпочинок, спілкування і можливість поринути з головою в улюблені захоплення. На початку року контролюйте витрати, щоб не зазнати фінансового краху через ретроградний Марс. До кінця року імовірна пропозиція щодо підвищення на посаді або зміна роботи. Відносини прийдуть до гармонії завдяки позитивним аспектам Венери, вважає астролог Віджай Патхак.

Кролик

Який гороскоп для Кролика на 2023 рік? Доля приготувала йому цікавий та сприятливий період життя в оточенні друзів, сім’ї та домашнього затишку. Все, що турбувало у минулому, залишиться позаду. Вплутуйте в сміливі авантюри, змінюйте стиль одягу та спосіб життя. Власний бізнес, відкритий у 2023 році, чекає на успіх. Настрій та самопочуття буде оптимістичним та енергійним.

Який гороскоп для Дракона на 2023 рік?

На нього чекає дуже вдалий рік. Необхідно частіше виходити у світ, блищати та демонструвати таланти. Буде чимало шанувальників як в особистому, так і професійному житті. Ті, хто був вільний, зустріне кохання, багато драконів наважаться на шлюб. Спокійним буде період від початку весни та до зими. Щоб досягти успіху у всіх справах, утихомиріть егоїзм, а взимку не ризикуйте ні грошима, ні відносинами. Найбільший потік фінансів чекайте до літа.

Змія

Змія працьовита, мудра і завжди знає, чого хоче. Новий рік надасть їй майданчик для реалізації всього задуманого.

Який гороскоп для Змії на 2023 рік? Якщо докласти максимум зусиль, рік Чорного Водяного Кролика буде успішним, що трансформує. Змія розкриє свої таланти, досягне цілей у кар’єрі та стосунках. Багато хто візьме на себе роль наставника у навчанні інших людей. У 2023 році Змії зроблять велику покупку.

Кінь

Який гороскоп для коня на 2023 рік? Вона буде одним із фаворитів року. Для досягнення цілей не потрібно працювати в поті чола, досить добре робити свою роботу, висловлювати думку і прислухатися до авторитетних людей. Астролог Пуніт Панді рекомендує Коні бути особливо уважним до здоров’я в новому році і навчитися контролювати свій гнів.

Вільні представники знаку зустрінуть кохання. Імовірність доленосного знайомства зросте до середини року.

Який гороскоп для Кози на 2023 рік?

Коза проживе рік серед однодумців. Імовірне кар’єрне зростання і досягнення давньої мрії. Потрібно попрацювати над образом та промовою, бо на новій посаді доведеться багато говорити на публіці. Козі вдасться зустріти людину, яка стане покровителем та наставником. Прислухайтеся до себе та пройдіть обстеження на серцево-судинні захворювання.

Мавпа

Новий рік принесе багато спокус, деяким людям буде складно зосередитися на роботі та побутових справах. Який гороскоп для Мавпи на 2023 рік? Їй треба тримати себе в руках і не потурати слабкостям, щоб не втратити почуття міри. Багато представників знака зустрінуть кохання і дізнаються про вагітність. Найчастіше виходьте у світ, відвідуйте вечірки.

У кар’єрі можливі успіхи, оскільки керівництво помітить і підтримає Мавпу. Чергуйте роботу з активним відпочинком.

Півень

Який гороскоп для Півня на 2023 рік? Йому не можна вплутуватися в суперечки та дискусії, потрапляти під вплив інших людей. Стримайте егоцентризм, але залишайтеся вірними своїм переконанням, це викличе повагу у колег та керівництва. Щоб почуватися комфортно, потрібно бути обережнішим, проявляти пильність у справах і вчинках. Можливий переїзд в інше місто, країну, купівля нерухомості. Не виключені проблеми із фінансами, акуратно розподіляйте їх.

Який гороскоп для Собаки на 2023 рік?

Собака – це ще один лідер року Кролика. Її рік буде спокійним, сімейним. Ви витимете гніздечко і насолоджуватиметеся спокоєм. Якщо захочете переїхати, легко та швидко здійсніть це. Багато хто прийме рішення одружитися і народити дітей. Дебора МакЕлрой, автор книги «Знаки та символи світу: пояснення понад 1001 візуального знака», вважає найбільш гармонійними пари з Конем та Тігром. У роботі все стабільно. За рік упорядкуйте нервову систему.

Свиня

Минулий рік був дуже хвилюючим для представника дванадцятого знаку східного гороскопу. 2023 року все спокійно. Який гороскоп для Свині на 2023 рік? Більшу частину року вона відпочиватиме, відновлюватиметься та займатиметься улюбленою справою. Настав час для саморозвитку та пошуку призначення. У них з’явиться новий партнер, який підходить для міцного союзу та буде дуже заможним. Для зміцнення здоров’я важливим є контроль харчування.

Більшість року знаки східного гороскопа присвятять збереженню благополуччя та зміцненню авторитету. Дракон, Кінь та Собака стануть фаворитами року. Щоб реалізувати всі шанси, надані долею, їм та іншим знакам потрібні мудрість та вміння дотримуватися підказок гороскопу.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі