Press "Enter" to skip to content

Штори відміняються: в Кропивницькому вигадали новий привід для поборів

Батьків однієї зі шкіл міста поставили перед фактом, що вони повинні здати гроші

В Кропивницькому розгорівся скандал через новий привід для зборів грошей в школі – на укриття. Якщо раніше батьки збирали «на штори і крейду», то зараз директор «Ліцею Наукового» поставила перед фактом батьків, що потрібно здавати на облаштування укриття.

Про подробиці дізналась Гречка після скарг батьків, пишуть новини Кіровоградщини.

Батьки учнів цього ліцею опублікували на сторінці «Батьківська рада Кропивницького» у Facebook пост про те, що директор через вчителів поставила їх перед фактом. За словами батьків, потрібно зібрати по 150 гривень з дитини, яка закінчує 4, 9 чи 11 клас на облаштування укриття.

“Добрий день. Була нарада. Випускні класи 4,9 та 11 в цьому навчальному році здають на подарунок школі по 150 гривень з дитини. Усі зібрані гроші підуть на облаштування укриття. Велике прохання донести інформацію до голів батьківського комітету і зібрати гроші якомога швидше” – наводять батьки слова працівників навчального закладу.

Батьки цікавляться правомірністю такого збору грошей, а також ставлять питання про те, чому вчителі ставлять їх перед фактом необхідності збору грошей.

Очільниця управління освіти міськради Лариса Костенко прокоментувала ситуацію і заявила, що це неправомірна вимога. Вона заявила, що приймається інше рішення з приводу укриття. Вона також відзначила, що спілкувалась з директором з цього приводу. Вони дійшли згоди, що збирати гроші у воєнні часи і у звичайні теж з батьків незаконно. Тому було домовлено, що батьків мають повідомити, що вони не мають нічого здавати.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі