Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Бійка / фото ілюстроване vechirniy.kyiv

Скандал на Кіровоградщині: у селищній раді сталася бійка між чиновниками

У селищі Олександрівка на Кіровоградщині стався конфлікт між працівниками селищної ради, який перевіряють правоохоронці.

Інцидент набув розголосу після повідомлень про бійку між посадовцями просто в адміністративній будівлі.

За попередньою інформацією, учасниками конфлікту стали заступник голови селищної ради та спеціаліст одного з відділів ЖКГ. Подія сталася 18 травня. Після суперечки обидва чоловіки звернулися до поліції із заявами.

У поліції підтвердили, що за обома зверненнями вже зареєстровано окремі кримінальні провадження. Йдеться про умисне легке тілесне ушкодження. Правоохоронці встановлюють усі обставини події та з’ясовують деталі конфлікту.

Новини партнерів