Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Сокира / фото nozhemaniia

Сплатив штраф: на Кіровоградщині чоловік скалічив жінку сокирою

У Кіровоградській області чоловік побив жінку сокирою, за що сплатив лише штраф.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, передають новини Кіровоградщини.

Перебуваючи на території домоволодіння, чоловік, разом зі своєю знайомою, вступив із нею в конфлікт. У розпалі сварки він завдав жінці удару кулаком у ділянку лівого ока, внаслідок чого вона втратила рівновагу і впала обличчям донизу.

Коли потерпіла лежала на животі, чоловік схопив сокиру та завдав їй не менше п’яти ударів тильною частиною обуха по тулубу. Після цього він завдав ще не менше десяти ударів у ділянку плеча та передпліччя тією ж частиною інструмента.

Обвинувачений повністю визнав свою провину та щиро розкаявся. Суд врахував позитивну характеристику підсудного, відсутність попередніх судимостей та його каяття. З огляду на ці обставини, було вирішено, що достатнім заходом покарання є штраф.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні кримінального проступку та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Новини партнерів