У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження.
Про це повідомили на сайті коледжу імені Івана Піддубного, передають новини Кіровоградщини.
Софія Фіцик, учениця Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного та вихованка КЗ «ДЮСШ імені М.П. Іванова» Олександрівської громади, продемонструвала блискучий результат на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2010-2011 років народження. Юна спортсменка виборола дві золоті медалі, здолавши дистанції 1500 і 3000 метрів.
Престижний легкоатлетичний турнір проходив у Києві та став одним із наймасовіших за останній час. Близько 900 атлетів із 23 регіонів України змагалися за перемогу, роблячи ці змагання знаковою подією в юнацькому спорті країни.


