Press "Enter" to skip to content

Стала відома доля прапора, який Зеленський подарував Пелосі

Він «родом» з Кіровоградщини і пройшов військові дії на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський привіз у Вашингтон прапор України з Кіровоградщини. Він належав олександрійцю, який зараз боронить нашу країну від російської навали.

Про це повiдомила волонтерка Iрина Кабанова, пишуть новини Кіровоградщини.

Як виявилось, шлях прапору до Конгресу США був довгим і цікавим. Історія почалась з пожертви олександрійки Віри Вовк, яка втратила на війні онука. Вона принесла волонтерам гроші. На ці пожертви вони закупили тканину і пошили прапори, один з яких потрапив до земляків у 57 бригаду.

“Волонтери Василий Танчинец  разом з Iриною Кабановою  вiдвезли разом з iншим вiйськовим скарбом пiд Херсон той стяг до наших землякiв у 57 бригаду. Вiйськовий, отримавши прапор, поклав його в бронежилет та носив увесь час як оберiг з собою. Потiм прапор у бронику потрапив на Бахмут разом iз вiйськовим, у страшне пекло, де робив свою роботу – оберiгав воїна та його побратимiв”, – пише волонтрека.

Військові підписали прапор, а потім він від комбрига потрапив до президента нашої країни.

«Тепер цей стяг у Конгресi США! I стане свiдченням часу, коли пишеться новiтня iсторiя України та усього свiту, у якому не буде недокраїни-терориста, котра впродовж свого жалюгiдного животiння загрожує цивiлiзованому свiту» – пише Кабанова.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі