Press "Enter" to skip to content

Стали відомі адреси майбутнього житла для переселенців на Кіровоградщині

Більшість будівель відремонтують і побудують 1 будинок

Громади Кіровоградщини приймають участь у проєкті, який дозволить отримати гроші на ремонт, реконструкцію і будівництво житлового фонду для переселенців. Загальна вартість робіт становить 510 мільйонів гривень. Стало відомо, що і де будуть відновлювати і ремонтувати.

Про це повідомляє видання Гречка, пишуть новини Кіровоградщини.

Заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Поліщук розповів, що на участь в «Проєкті відновлення України» з фондів державного бюджету подали заявки 9 громад Кіровоградщини.

Кропивницька міська громада планує відремонтувати дві будівлі – за дресою вулиця  Металургів, 15 у селищі Нове, а також побудувати нову будівлю на вулиці генерала Жадова у Кропивницькому.

Олександрійська громада подала заявку на ремонт гуртожитку на вулиці Трудових Резервів, який планують переробити на житловий будинок. Також хочуть відремонтувати будівлю школи №21 в Олександрії.

Знам’янська громада планує реконструювати будівлю лікарні, де розмістять переселенців. У Світловодській громаді хочуть відновити два об’єкти – 1 блок гуртожитка по вулиці Приморській і капітально відремонтувати 3 блок цього ж гуртожитка.

По одному об’єкту хочуть ремонтувати і реконструювати у Великоандрусівській сельській громаді, Кетрисанівській, Олександрівській селищній громаді. У Пантіївській громаді планують відновити два об’єкти.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі