Press "Enter" to skip to content

Стартап українця Unstoppable Domains залучив $65 млн

Американський стартап із засновником українцем Unstoppable Domains у серпні 2022 року отримав інвестиції розміром $65 млн. Це зробило компанію єдинорогом із ринковою оцінкою понад 1 млрд доларів США.

Компанію Unstoppable Domains заснували Брейден Печерські, Бредлі Кім, Меттью Гульд та Борис Гусєв, який є українцем. Наразі він керує R&D центром, що розташовано в столиці України – Києві. Стартап пропонує реєстрацію доменів для криптогаманців.

Unstoppable Domains вдалося посісти своє місце на ринку завдяки інноваційній технології:

 1. Стандартна назва гаманців дуже довга (понад 30 символів), її не просто так запам’ятати та складно згадати. Це спричиняє низку незручностей для користувача. На заміну довгих та не зручних назв, компанія пропонує зареєструвати короткі, зручні та безпечні адреси з різними доменами.
 2. Кожен користувач має свій домен, який набуває форми активу NFT. Унікальний токен зберігається на гаманці користувача та залишається його власністю.
 3. Замість підписки на оновлення або обслуговування Unstoppable Domains пропонує одноразову плату. Залежно від домену, оплата може сягати від $5 до $100.

Для Unstoppable Domains це не перший етап інвестування. Ще у 2018 році був посівний раунд, після якого інвесторами стали Boost VC, Ethereum Foundation та Zilliqa Foundation. Засновники покладаються на партнерську мережу, як от із Zilliqa, що дало їм змогу вже зараз пропонувати користувачам 10 доменів верхнього рівня. У серпні 2022 року відбувся раунд А, у якому взяло участь уже більше компаній:

 • Alchemy Ventures;
 • Boost VC;
 • Pantera Capital;
 • CoinGecko;
 • Draper Associates;
 • OKG Investments;
 • Polygon (MATIC);
 • Redbeard Ventures.

Як зазначає українець Борис Гусєєв, він і сам до кінця не розуміє успіху стартапу. Після того, як стрімко подешевшав біткоїн, ми спостерігали обвал крипторинку. Але розвиток криптовалюти ще попереду, а Unstoppable Domains — лідери ринку, тому зацікавленість у крипто-стартапі та настільки великі інвестиції вельми закономірні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі