Press "Enter" to skip to content

Субсидія на комуналку: хто може отримати і на яких підставах

В міськраді розповіли, скільки домогосподарств отримали допомогу від держави

У міській раді Кропивницького розповіли, хто і на яких умовах може отримати субсидію на оплату комунальних послуг. На даний час така допомога є адресною і оформлюється на одного з члені домогосподарства.

Про правила призначення субсидії розповіла директорка департаменту соціального захисту Кропивницької міської ради Юлія Вовк, пишуть новини Кіровоградщини.

Вона відзначила, що допомога на оплату комунальних послуг призначається за умови наявності різниці між розміром суми, що сплачується за комунальні послуги і розміром відсотка обов’язкового платежу. Останній показник визначається для кожного домогосподарства окремо. Обов’язковий відсоток платежу вираховується виходячи з сукупного доходу родини в розрахунку на одного члена сім’ї.

Субсидія призначається починаючи з місяця звернення до дня закінчення опалювального періоду. Також субсидії розраховуються окремо на опалювальний сезон і на неопалювальний сезон.

Також Юлія Вовк пояснила, що одночасно не можливо призначити субсидію одному і тому ж члену домогосподарства за його адресою фактичного проживання і за пропискою. Субсидії нараховуються у квітні і жовтні – двічі на рік.

Крім того, вона назвала категорії українців, які мають право на субсидію – орендарі житла при наявності договору оренди, малозабезпечені громадяни і інші. Окремо надається субсидія на придбання газу і інших видів паливо. Такий вид допомоги призначається один раз на рік.

На даний час субсидію призначено 15 721 домогосподарству. Сума виплат складає 13 125 676,57 гривень.

 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі