Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кропивницькі спортсменки вибороли два золота і срібло на всеукраїнських змаганнях

На Львівщині завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе, де спортсменки з Кропивницького вибороли три нагороди — два «золота» та одне «срібло». Про це…