Press "Enter" to skip to content

ТОП 7 звичок, які шкодять вашим віям

Густі вії – мрія будь-якої дівчини. Для підтримки їх природної краси їм, звичайно ж, необхідний правильний догляд і уважне ставлення. Нашкодити тонким волоскам і ніжній шкірі навколо очей дуже просто. Крім поліпшення способу життя, харчування і зниження рівня стресу, потрібно також позбутися від звичок, які шкодять віям. Так ви зможете значно поліпшити їх стан! Розповідаємо, від яких звичок потрібно позбутися, щоб зберегти красу вій.

Не змивати косметику перед сном

Іноді сил вистачає просто дістатися до ліжка, куди там акуратно змити макіяж. Але туш знижує еластичність тонких волосків, тому уві сні їх легко зламати або пошкодити.

Тримайте завжди біля ліжка серветки з міцелярної водою на крайній випадок. Так косметику можна буде змити навіть в ліжку.

Чіпати очі руками

Ця шкідлива звичка є у багатьох. Брудними руками можна легко занести інфекцію, спровокувати подразнення слизової і тим самим посилити випадання вій. Так що стежте за своїми руками і уникайте їх контакту з ніжної шкіри очей.

Використовувати стару косметику

Як би не здавалося, що стара туш ще відмінно справляється зі своїми обов’язками, її використання легко може привести до подразнення і бажанням протерти очі. Туш з вичерпаним терміном придатності ще й обсипається, пошкоджуючи оболонку очей дрібними частинками. Так що міняйте її, а заодно і олівець з підведенням для очей кожні 3 місяці.

Наносити занадто багато туші

Туш давно стала невід’ємною частиною повсякденного макіяжу, але не варто забувати, що її речовина впливає на структуру вій і ускладнює їх. Спробуйте один або два дні на тиждень провести без туші, дайте віям можливість трохи відпочити, це негайно позначиться на їх стані.

Постійно використовувати водостійку туш

На морі, в басейні або при перегляді сумного кіно водостійка туш, звичайно ж, не замінна, але ось користуватися їй кожен день не варто. Для її зняття потрібно більше зусиль, що негативно позначається на здоров’ї вій.

Часто нарощувати вії

Спокуса мати пишні вії без використання косметики дуже велика. Але натуральні вії під вагою штучних поступово слабшають, починають ламатися і випадати навіть після зняття. Так що подумайте кілька разів, перш ніж дзвонити майстру.

Фарбувати вії

Тут справа йде також, як і зі звичайними волоссям, поступово вони слабшають і стають ламкими. Ще й ефект тримається не так довго, як того б хотілося. Єдиний виняток-натуральна хна, але і з нею потрібно бути акуратніше.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі