З 1 січня 2025 року у Кіровоградській області зростуть тарифи на воду для підприємств.
Про це повідомили на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград», передають новини Кіровоградщини.
Для підприємств, що закуповують воду в ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для подальшого перепродажу споживачам, тариф зросте на 51 копійку і становитиме 21,64 гривні за м³. Для підприємств, які використовують воду для власних потреб, вартість водопостачання та водовідведення підвищиться на 4,30 гривні та складе 89,40 гривні за м³.
Для населення тарифи залишаться без змін. З 24 лютого 2022 року вартість водопостачання становить 25,21 гривні за м³, а водовідведення – 20,76 гривні за м³.


