Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
У Кіровоградській області врятували жінку, яка впала з дамби

У Кіровоградській області врятували жінку, яка впала з дамби

20 червня близько 18.00 до екстренних служб повідомили, що біля села Перчунове, Піщанобрідської грoмади, жінка впала в котлован дамби.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в області.

Щоб допомогти постраждалій, рятувальники ДСНС прив’язали її до носилок і витягли з ями. Жінку передали медикам.

Новини партнерів