У Кропивницькому на Кіровоградщині на 15 травня запровадили День жалоби у зв’язку із трагічними подіями в Києві після російського обстрілу.
Відповідне рішення оприлюднила міська рада, передають новини Кіровоградщини.
У цей день у місті будуть приспущені державний прапор України, міський прапор та червоно-чорний стяг на флагштоках біля будівлі міськради.
Рішення ухвалили як знак вшанування пам’яті загиблих та солідарності зі столицею.
За даними рятувальників, у ніч на 14 травня Київ зазнав комбінованої ракетно-дронової атаки. Станом на другу половину дня відомо про щонайменше 9 загиблих, серед них є 12-річна дитина.
Також повідомляється про десятки постраждалих, яким надають медичну допомогу. Пошуково-рятувальні роботи тривають, під завалами ще можуть перебувати люди.


