Press "Enter" to skip to content

У Кропивницькому перші мешканці гуртожитку по Університетському, отримали ордери на житло

Перші шість мешканців багатоквартирного будинку по Університетському, 21, у Кропивницькому, яким, рішенням Кропивницької міської ради передали у спільну власність, 20 червня свідоцтва про право власності на квартиру. Ордери дозволять їм нарешті скористатися правом на квартиру – приватизувати майно.

Про це повідомили у міській раді Кропивницького, передає OSR.

– Я живу в цьому кварталі з 1990 року, купив кімнату, працюючи в будівельній компанії. Вона пропрацювала у ЖКГ 10 років, але не змогла отримати ордер. Постійно живу і скаржусь, що мене можуть виселити будь-коли, а в мене є батьківщина. Майже всі мешканці живуть тут десять років, діти підросли, є онуки. Я рада, що нарешті отримала ордер і можу адаптувати свою кімнату під свої потреби. Я буду спати спокійно і не боюся, що мене хтось викине, бо це єдине місце, де я можу жити», – зі сльозами на очах розповідає Валентина Романівна, несучи в притулку валізу.

Задоволена і інша співробітниця притулку Ліна Миколаївна. Каже, що живе тут уже 25 років і за власні кошти відремонтувала не лише кімнату, а й підлогу та коридор, електрику, каналізацію та сантехніку. Орден був для неї запорукою жити в мирі і спокійно дивитися в майбутнє.

– У 1995 році компанія, на якій я працювала, надала мені кімнату. Усі ці роки я жив у страху, що будь-якої миті можу викинути на вулицю. Тепер за місцем проживання нічого не зміниться, окрім того, що у мене будуть документи, що гарантують моє право на проживання. Я вдячна міській владі Кропивницького, яка допомогла нам нарешті вирішити проблему, і сьогодні ми отримаємо гарантії на наші квартири – завдячує Вірі Миколаївні, яка працює в квартирі швачкою.

Відтепер мешканці, які отримали ордери на житло в притулку, можуть подавати заяви на приватизацію квартири, подавши їх до управління житлово-комунального господарства.

Ордер на житло – це документ, що підтверджує законність вселення громадянина в будинок. Начальник управління ЖКГ мерії Кропивницького Валерій Пількін повідомив, що тепер ці люди можуть подати документи на приватизацію і, отримавши свідоцтво про право власності, стати повноправними власниками квартири.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі