Press "Enter" to skip to content

У Кропивницькому з’явиться новий житловий квартал в центрі міста

Забудовник обіцяє відремонтувати зелену зону і зону відпочинку

На сесії міської ради Кропивницького було прийнято рішення внести зміни до містобудівної документації Генплану міста. Забудовнику була виділена ділянка між вулицями Михайлівська і Миколи Смоленчука. 

Про це повідомляє пресслужба міськради, пишуть новини Кіровоградщини.

Для цього були змінені кордони і призначення площі рекреаційної зони активного відпочинку та території з зеленими насадженнями. Також доручили управлінню містобудування виступити замовником робіт щодо внесення змін у генплан міста. Також було доручення профінансувати розроблення змін і їх внесення до документації і генплану. Всі витрати поклали на підприємство “Терра 2006”. Після цього було надано доручення організувати і провести громадські слухання про зміну призначення ділянки. 

В результаті цього міськрада дала зелене світло забудові центральної частини Кропивницького житловими будинками. 

У компанії “Терра 2006” розповіли, що забудова займе тільки 30% від площі зеленої зони і ділянки, яка взята в оренду у міста. На ній з’являться три 10-поверхових будинки, в яких будуть укриття, прибудинкова територія з майданчиком. Забудовника зобов’язали провести реконструкцію набережної ріки Інгул. 

Також між містом и приватною фірмою-забудовником підписаний меморандум, згідно якого вони передадуть місту 4 квартири на сумму 4 мільйони гривень. 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі