У Олександрійській громаді Кіровоградської області у школах розпочнуться осінні канікули 28 жовтня.
Про це повідомили у Олександрійській міській раді, передають новини Кіровоградщини.
З 28 жовтня по 3 листопада в школах Олександрійської громади проходитимуть осінні канікули. Місцева влада спільно з комунальним підприємством «Теплокомуненерго» працює над тим, щоб забезпечити школярів опаленням до 4 листопада, коли вони повернуться до навчання.
Дитячі садочки та заклади позашкільної освіти продовжать працювати у звичному режимі без змін. Також під час засідання виконавчого комітету було зазначено, що вже два тижні учні 1-4 класів отримують безкоштовні сніданки.


