Press "Enter" to skip to content

У Світловодську зросли ціни на проїзд

У Світловодську Кіровоградської області підвищили вартість проїзду в маршрутках. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Світловодської міської ради. Підвищили тарифи на проїзд у маршрутках в обох містах та вартість проїзду до села Власівка Світловодської громади.

Про це повідомили у Суспільному, інформують новини Кіровоградщини.

Зараз вартість проїзду на маршруті №2а, №5, №9, №11, №12 і №23 зросла з 7,5 до 10 рупій. Вартість проїзду з маршруту номер 7 до Власуки знизили з 10 до 15 гривень.

Начальник управління економіки міста Крістіна Ахтарська розповіла Громадському, що таке рішення було необхідним. “Ціни на паливно-мастильні матеріали піднялися. Ми відкоригували тільки цю частину тарифу. Це 68 відсотків від тарифу”.

Приватний перевізник маршрутів №2 та №11 Володимир Сергєєв каже, що за новим тарифом відшкодовуватимуть витрати на пальне. «Однак зросла вартість інших комплектуючих, значно зросла вартість запчастин. Долар подорожчав. Тож ціни на них зростатимуть. Мінімальна заробітна плата і податки піднялися, тому сьогодні ми йдемо в нуль, але я не знаю, що буде завтра.

Щоб тариф покривав усі витрати, він має бути 15 гривень, вважає Володимир Сергєєв. “Таким чином, бізнес може розвиватися і купувати нові автомобілі, а не виживати. Але я думаю, що зараз важкий час, війна. Люди не погоджуються”.

Місцева жителька Валерія Ломакіна вважає підвищення курсу нормальним. “У європейських країнах проїзд коштує дорого, але якість послуг висока. Можна не хвилюватися, що в маршрутці в дорозі відпадуть колеса або водій не піде по дорозі, розмовляючи з кимось на телефоні.” Тому, якщо якість поїздок до Світловодська покращиться, я готовий платити такі гроші».

Рішення комітету №376 набере чинності з 1 серпня 2022 року.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі