Press "Enter" to skip to content

Урожайний Місяць: повний місяць у вересні 2022 року допоможе розбагатіти чотирьом знакам зодіаку

Кілька щасливчиків із гороскопу магнітом притягнуть гроші та виконають свої бажання.

Перший місяць вересня буде дуже важливим через близькість до осіннього рівнодення і впливу на нього ретроградного Меркурія. Жоден представник гороскопу не зможе уникнути впливу Урожайного Місяця, але лише деяким вдасться скористатися благодаттю нічного світила.

Повний місяць назвали Урожайним землероби. Справа в тому, що на початку осені Місяць сходив раніше, освітлюючи поле світлом і даючи фермерам більше часу для збирання врожаю. Вересневе Повня ще називають Горіховим через збирання цього продукту.

Повний місяць у вересні проходить за знаком Риб, а це посилить інтуїцію і креатив деяких представників гороскопу. Вони подивляться на звичні речі під іншим кутом і дадуть відповідь собі на питання, що давно цікавлять.

Драматичності може додати ретроградний Меркурій, але не всім його вплив буде суто негативним. Отже, хто ж скористається Повним Місяцем, щоб зробити кар’єрний ривок і отримати бажане?

Лев

Людям цього знака пощастить більше за інших: вони зможуть завершити всі розпочаті справи. Інтуїція допоможе уникнути помилок та вдасться вивести заздрісників на чисту воду.

Якщо Леви давно хотіли взяти іпотеку чи кредит на покупку автомобіля, але мали деякі складнощі, то 10 вересня – найкращий день для рішучих кроків. Також Леви можуть сперечатися з колегами та начальником, щоправда, буде на їхньому боці, і вже дуже скоро це визнають усі.

Терези

На жаль, Терезам не вдасться досягти успіху у справах самостійно. Але це не привід для розладу. У вас з’явиться впливовий покровитель, який допоможе просунутися кар’єрними сходами і заробити в рази більше.

Також Терезам варто розраховувати і на приємні подарунки від другої половинки. Взагалі період Урожайного Місяця запам’ятається вам достатком та несподіваними сюрпризами. Щоб стати на крок ближче до мрії, Терезам варто лише попросити про допомогу нічне світило.

Риби

Люди цього знаку теж будуть задоволені подіями, які відбудуться 10 вересня та кількома днями пізніше. На роботі нарешті оцінять їхні старання та випишуть премію. Також період Повного місяця ідеальний для укладання угод, Риби, самі не розуміючи свого успіху, забезпечать собі заможне життя на кілька місяців уперед.

А особливо заповзятливі представники цього знаку замисляться про зміну роботи, адже на горизонті замаячить перспективніше місце. Ми радимо взяти паузу та зважити всі плюси та мінуси пропозиції, а до вирішальних дій перейти вже після 2 жовтня.

Скорпіон

Люди цього знака зараз перебувають у фазі розстановки пріоритетів, тому мають активніше використовувати магічну енергію Повного місяця. У Скорпіонів є всі шанси зробити своє життя більш яскравим та наповненим.

Будьте відкриті до всіх пропозицій, але вибирайте, користуючись інтуїцією, а чи не логікою. Якщо відчуєте, що «душа не лежить», то не страждайте від сумнівів, відмовляйте негайно. Також Скорпіони в Повний місяць дізнаються щось нове, що допоможе їм краще розуміти людей.

Взагалі люди цього знаку — улюбленці Повного місяця, тому вони можуть сміливо загадувати бажання у темну пору доби, воно здійсниться вже протягом місяця.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі