Press "Enter" to skip to content

Уряд запускає програму «Старт в IT»: надання стипендій в розмірі до 30 тисяч гривень на навчання

Кабінет Міністрів запустив програму «Старт в ІТ» – надання стипендій в розмірі до 30 тис. грн на навчання. У межах ініціативи можна буде отримати навички молодшого розробника, дата-аналітика чи графічного дизайнера.

Про це новинам Кіровоградщини повідомила Олександрійська міська рада.

Програма розрахована для тих, хто втратив роботу чи перебуває у простої і прагне опанувати нові навички для нової кар’єри.

Координаторами виступають Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України та Державний центр зайнятості.

Кошти в межах проєкту «Старт в ІТ» можна буде витратити лише на оплату школи чи курсів, які визначить Міністерство цифрової трансформації. Планується, що завдяки ініціативі кар’єру в ІТ матимуть змогу почати 60 тисяч українців, а загалом на це виділять 1,8 млрд грн.

Одержувач гранту отримує електронний сертифікат для професійного навчання, який гарантує оплату навчальних послуг.

Заявки учасників разом з пакетом документів потрібно подавати в центр зайнятості. Також можливість і деталі, як податися на цей грантових проєкт, поступово з’явиться і в Дії.

Ознайомитися з текстом постанови № 737 та деталями відбору можна за посиланням: https://cutt.ly/kLRrfpE

Якщо у вас виникають питання, пов’язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі