Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Кропивницькому медикам-переселенцям вручили ордери на квартири

Документи вручав замголови ОПУ Кирило Тимошенко

В Кропивницькому відремонтували приймальне відділення в рамках президентської програми «Велике будівництво». Тут працюють лікарі-переселенці, яким сьогодні замголови ОП Кирило Тимошенко вручив ордери на квартири.

Про це розповів голова ОВА Андрій Райкович на своїй сторінці у Facebook, пишуть новини Кіровоградщини.

Він зазначив, що у відділенні ангіографії працюють молоді лікарі-переселенці з Краматорську. Під час робочої поїздки на Кіровоградщину Кирило Тимошенко вручив їм ордери на квартири. Райкович відзначив, що місто отримало гарантію, що медики будуть жити і працювати тут і надалі.

Новини партнерів