Всіх охочих залучили до добрих справ і розкрили цікаві секрети.
В Кропивницькому на День міста відкрилось волонтерське містечко «Наталчин вінок».
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
В суботу, 21 вересня, в середмісті, на вулиці Театральній, відкрили волонтерське містечко. Тут всі охочі могли долучитись до добрих справ – допомогти плести маскувальні сітки, задонатити на потреби військових у спеціальну скриньку. Також можна було придбати товари, які виготовлені місцевими підприємцями. В цьому заході взяли участь 53 підприємці, волонтери.
Крім того, для всіх відвідувачів працювати майстерні. Тут можна було навчитись творити своїми руками, придбати і скуштувати різноманітні смаколики.


