Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому оштрафували продавців «з асфальту»

Людей вмовляли йти торгувати городиною на ринках

В Кропивницькому провели рейди по місцях стихійної торгівлі і виписали проколи на порушників. Їх переконували торгувати на ринках міста, а не з асфальту.

Про результати рейду повідомили в Суспільному, пишуть новини Кіровоградщини.

Інспектор Ірина Воронюк розповіла, що за півтори години рейду вона виявила п’ятьох порушників правил торгівлі. Троє отримали усне попередження, а двом виписала протокол.

Воронюк пояснила, що в Кропивницькому є 7 місць активної стихійної торгівлі. Вона зазначила, що не мають права конфісковувати товар, а можуть лише вигнати з місць торгівлі. Однак це їх не лякає, вони повертаються на свої місця.

Такі продавці пояснюють, що на ринку мало покупців, а також треба платити за місце. Штраф за торгівлю у невстановленому місці складає 340-1360 гривень. Покупці в свою чергу говорять, що продукти з асфальту можна купити дешевше ніж в магазині чи на ринку.

“Найдорожче – 25 гривень. Якщо дрібне – 5-10 гривень. Якщо торгують люди сільські своєю продукцією, наприклад, якщо жінка стоїть з петрушкою чи у неї відро яблук, я взагалі нічого не беру. У нас чистий, акредитований ринок, у нас лабораторія, вода, туалет” – каже адміністраторка ринку Світлана Шинкарук.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі