Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Олек Колюка / Фото: facebook.com/krrada.official

В Кропивницькому підготували до роботи пункти незламності

В міськраді відзвітували про готовність роботи кожного пункту.

В Кропивницькому готуються до холодної пори року. Зокрема готують пункти незламності. Про їхню роботу розповів секретар міської ради Олег Колюка під час засідання міського штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву “Пункти незламності” та надання допомоги населенню Кропивницької міської територіальної громади.

Про це повідомили у міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.

Він відзначив, що в цьому році у Кропивницькому розгорнули 34 стаціонарних пункти обігріву. Вони повністю облаштовані і укомплектовані.

«Абсолютно всі пункти готові до прийняття громадян. Вони укомплектовані, перевірені спеціальною комісією, всі вони перебувають в режимі очікування. Там є відповідальні чергові і визначено, що за дві години при необхідності пункти будуть готові приймати містян у цілодобовому режимі. Спектр базових потреб, що закривають Пункти незламності такі ж як і минулого року — зігрітися, підзарядити гаджети, перекусити, є доступ до інтернету» – відзначив Олег Колюка.

Новини партнерів