Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Кропивницькому пройшла виставка на підтримку братів наших менших

Організатори зібрали кошти на захист тварин

В обласному центрі відкрили благодійну виставку, яка має на меті підтримку чотирилапих друзів, що не мають будинку.

Про це повідомляє Златопіль, пишуть новини Кіровоградщини.

“Проєкт складається з двох частин. Перша, яку можна побачити сьогодні – це виставка світлин з котиками та песиками. Друга – календар, який я анонсую сьогодні у своїх соцмережах. По 100 гривень з кожного проданого календаря підуть на Організацію захисту тварин “БІМ”, – повідомила організаторка виставки, фотографиня Мирослава Липа.

У проєкті прийняли участь хвостаті моделі, що постраждали від військових дій.

Новини партнерів