Переселенці вийшли до «Прозорого офісу» з плакатами і висловили свою позицію
В Кропивницькому пройшла акція протесту переселенців з Маріуполя. Люди вийшли до місцевого ЦНАПу, де протестували проти проведення «референдумів» на окупованих територіях.
Про це повідомили журналісти Златопіль, пишуть новини Кіровоградщини.
Люди вийшли на площу, щоб заявити, що Маріуполь – це Україна. До акції доєднались не тільки маріупольці, але і всі охочі переселенці. Всі вони висловили свою думку з приводу «референдумів» на окупованих територіях.
Також серед присутніх були представники кропивницького центру «Я Маріуполь». Вони висловили свою позицію. На даний час в обласному центрі проживає 1500 маріупольців.


